Haberler/Türkiye Kamu-Sen
Türkiye Tek Yürek Andımızı Okudu

Türkiye Tek Yürek Andımızı Okudu

Türkiye Kamu-Sen olarak, başkent Ankara ve eş zamanlı olarak tüm illerimizde Andımız’ın yeniden okullarda okutulması için basın açıklaması yaparak hep bir ağızdan Öğrenci Andı’nı okuduk.

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

Tarihimizin en kritik zaferlerini elde ettiğimiz ağustos ayında, bu toprakların ebedi vatanımız olduğunu bir kere daha tescilleyen, Türk milletini bu topraklardan kazıyıp atmak gayesiyle her türlü kirli oyunu sahneleyen şer güçlere Türk’ün azap verici tokadını indirdiğimiz 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yıldönümünü coşku ve gururla kutlamaktayız.

Adalet Bakanını Ziyaret Ettik

Adalet Bakanını Ziyaret Ettik

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Adalet Bakanlığı görevine yeniden atanan Abdülhamit Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hükümet Memuru Unutmasın!

Hükümet Memuru Unutmasın!

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, TC. 66. hükümetinin açıkladığı 100 günlük eylem planı hakkında açıklama yaptı. Konu hakkında görüşlerini dile getiren Genel Başkan Kahveci, özellikle seçim öncesi vaadler arasında yer alan polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerinin ek gösterge rakamlarının 3600’e yükseltileceği hususunun 100 günlük eylem planında yer almadığına dikkat çekerek şunları söyledi:

KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUZ

KALLEŞ SALDIRIYI LANETLİYORUZ

Yüksekova'da astsubay eşinin kullandığı aracın geçişi esnasında hain terör örgütü El Yapımı Patlayıcı infilak ettirmiş, askerimizin eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeği Mustafa’mız şehadete erişmiştir.

Yeni Bakanlarımıza Hayırlı Olsun Diyoruz.

Yeni Bakanlarımıza Hayırlı Olsun Diyoruz.

Dün ilan edilen kabine ile yeni sistemin ilk Çevre ve Şehircilik Bakanı daha önce TOKİ’de görev alan Sayın Murat Kurum, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanı ise daha önce Karayolları Genel Müdürlüğü yapan Sayın Mehmet Cahit Turan olmuştur.