Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu

Necati Alsancak
Necati Alsancak Necati Alsancak Genel Başkan

1955 yılında Kırıkkale’nin Keskin ilçesi Aşağışıh köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Keskin’de tamamladı. Ticaret Turizm Fakültesi İşletme ve Muhasebe Bölümünden mezun oldu.

1975 yılında Orman Bakanlığı’nda memuriyet hayatına başladı. 1980 yılından beri İller Bankası İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı’ndaBaşkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

9-10 Mart 2002 tarihinde gerçekleştirilen Türk İmar-Sen 1. Olağan Genel Kurulu’nda Türk İmar-Sen Genel Başkanlığı görevine seçildi.

Şubat 2005 tarihindeki 2. Olağan Genel Kurulda da güven tazeleyen Necati ALSANCAK, 2-3 Şubat 2008 Tarihinde yapılan Türk İmar-Sen 3. Olağan Genel Kurulu’nda üçüncü kez, 05-06 Şubat 2011 tarihinde gerçekleştirilen 4. Olağan Genel kurulda da yeniden, Genel Başkanlığaseçildi.

5. Olağan Genel Kurulda da Genel Başkanlığ tekrar seçilen ve halen bu görevi sürdürmekte olan sayın ALSANCAK evli ve 2 çocuk babasıdır.

Salih DEMİR
Salih DEMİR Genel Başkan Yardımcısı Salih DEMİR

1962 Yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini bitirdikten sonra 1984 yılında KTÜ Jeodezi ve Fotogrametri MühendisliğiBölümünden mezun oldu. Harita mühendisi olarak görev yaptı.
Aynı yıl ETİBANK madencilik sektöründe ( Elazığ, Alacakaya) göreve başladı. 1989 yılında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne naklen tayin oldu. Genel Müdürlükten Trabzon Kadastro Müdürlüğüne tayin olana kadar 18 ay Almanya Berlin’de ileri katoğrafya eğitimi aldı. Türk Büro-Sen Şube Başkanlığı görevini yaptı.
1997 yılı kasım ayında Trabzon Kadastro Müdürlüğüne Kontrol mühendisi olarak tayin oldu. İki dönem Harita Mühendisleri Odası TrabzonŞubesinde Yazman ve 2. Başkan olarak görev yaptı.
Evli ve 1 çocuk babası olan Demir, iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 

Etem Yaşar Yılmaz
Etem Yaşar Yılmaz Genel Başkan Yardımcısı Etem YAŞAR YILMAZ

1965 yılında Erzurum Olur ilçesi Boğazgören köyündü doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Olur’da tamamladı. 1998 yılında Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

1988 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda memuriyete başladı. 2000 yılından itibaren ise memuriyet hayatına İlbank AŞ’de devam etmektedir.

1992 yılından itibaren Türk Büro-Sen ve Türk imar-Sen şubelerinin yönetim kurullarında görev yaparak son olarak Türk İmar-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkanı olarak görev yaptı.  Yılmaz evli ve 1 çocuk babasıdır.