Haberler

Bilecik’te Çalışanlarla Bir Araya Geldik

12.12.2018 - Çarş. / TÜRK İMAR SEN / Yazdır
Bilecik’te Çalışanlarla Bir Araya Geldik
Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler.
Bilecik’te Bursa Şube Başkanımız Ünsal Ocak ve Bilecik İl temsilcimiz Orhan Veli Ayanoğlu ile birlikte AFAD il Müdürlüğü’nde çalışanlarla görüşerek sorunlarını dinlediler. Yeni atanan  Kadastro Müdürü Sayın Sadık Yıldırım'la görüşüldü. Tapu Müdürlüğünde çalışanlar ziyaret edildi. 
Hizmet kolumuzda bulunan kurumlarda görevli çalışanların sorun ve taleplerini Vali Yardımcısı Sayın Mustafa Kemal Özgün’e ilettiler. 

Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler. Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Sendikal çalışmalar kapsamında Bilecik’i ziyaret ederek teşkilatımız ve çalışanlarla bir araya geldiler.
<<< Geri / İleri >>>