Haberler

Karayolları Çalışanlarının Sorunlarını İlettik.

11.04.2018 - Çarş. / KARAYOLLARI / Yazdır
Karayolları Çalışanlarının Sorunlarını İlettik.
Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 2.nolu Şube Başkanı Fikret Kılıç ile Karayolları Genel Müdür Yardımcılarımız Uğur Kenan Adiloğlu, Mehmet Tutaş ve Mücahit Arman’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette Karayolları çalışanlarının sorunları iletilerek çalışanların talepleri de gündeme getirildi. Ziyaretler dolayısıyla teşekkür eden Genel Müdür Yardımcılarımız ise kendilerine iletilen  konuları değerlendireceklerini çalışanların sorunlarını ve taleplerini önemsediklerini kaydettiler. 


Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 2.nolu Şube Başkanı Fikret Kılıç ile Karayolları Genel Müdür Yardımcılarımız Uğur Kenan Adiloğlu, Mehmet Tutaş ve Mücahit Arman’ı makamlarında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 2.nolu Şube Başkanı Fikret Kılıç ile Karayolları Genel Müdür Yardımcılarımız Uğur Kenan Adiloğlu, Mehmet Tutaş ve Mücahit Arman’ı makamlarında ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir, Genel Başkan Yardımcılarımız Etem Yaşar Yılmaz, Ali Rıza Gül ve Ankara 2.nolu Şube Başkanı Fikret Kılıç ile Karayolları Genel Müdür Yardımcılarımız Uğur Kenan Adiloğlu, Mehmet Tutaş ve Mücahit Arman’ı makamlarında ziyaret ettiler.
<<< Geri / İleri >>>