Haberler

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde Sözlü Sınavı Görüştük

27.02.2018 - Salı / TAPU ve KADASTRO / Yazdır
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde Sözlü Sınavı Görüştük
Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar Yılmaz Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Kesimoğlu ile 1. Hukuk Müşaviri Ömer Sinan Bayçelebi’yi ziyaret ettiler.
 Yapılan ziyarette Genel Başkanımız Salih Demir 28 Şubat’ta başlayıp 21 Mart’a kadar sürecek olan görevde yükselme sözlü sınavı hakkında sendikamızın tarafsız adil, hakka ve hakkaniyete dayalı bir sınav olmasını yönündeki taleplerini iletti.  Sınava girecek çalışanların bunlardan emin olarak sınava girmek istediklerini belirterek bu konuda hassas davranılmasını istedi. 
Genel Müdür Yardımcısı Sayın Kesimoğlu ve 1. Hukuk Müşaviri Sayın Bayçelebi’de sözlü sınavda tarafsızlık ve objektiflik ile ilgili çok titiz olduklarını belirterek çalışanların bu anlamda rahat olmalarını ifade ettiler. 
Genel Başkanımız ayrıca ziyarette Tapu ve Kadastro çalışanlarının sorunları ve taleplerini de iletti. Çözüm beklediklerini kaydetti. 

Resmi Büyütmek İçin Resme Tıklayın...

Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar  Yılmaz  Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Kesimoğlu ile  1. Hukuk Müşaviri Ömer Sinan Bayçelebi’yi ziyaret ettiler. Genel Başkanımız Salih Demir ve Genel Başkan Yardımcımız Etem Yaşar  Yılmaz  Tapu ve Kadastro Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Kesimoğlu ile  1. Hukuk Müşaviri Ömer Sinan Bayçelebi’yi ziyaret ettiler.
<<< Geri / İleri >>>