Haberler

TÜRKİYE KAMU-SEN `LİLERE ÖZEL UMRE FIRSATI

07.11.2016 - P.tesi / Kampanya / Yazdır
TÜRKİYE KAMU-SEN `LİLERE ÖZEL UMRE FIRSATI
Konfederasyonumuza Bağlı Türk Diyanet Vakıf Sen Yardımlaşma Sandığı İktisadi İşletmesi 2015-2016 UMRE sezonunda ‘’ Umreye Gitmeyen Türkiye Kamu-Senli ve yakını kalmasın’ sloganıyla Türkiye Kamu-sen ve Yakınlarına Özel Umre Organizasyonu tertip etmiştir.

mreye gitmek isteyen üyelerimiz ve yakınlarının  Türk Diyanet Vakıf Sen Yardımlaşma Sandık Başkanı  Kenan Ak (05426372948)    veya   0312 4311319 nolu telefonları arayarak veya http://www.tdvssandikumre.com/ internet adresini ziyaret ederek bilgi alabilirler.

 

Genel Bilgi

Türk Diyanet Vakıf Sen Yardımlaşma Sandığı İktisadi işletmesi ile Merkezi İstanbul’ da bulunan İkram-Ekrem Turizm arasında 2015-2016 yılları Umre sezonu için ‘’ Umreye Gitmeyen Türkiye Kamu-Senli kalmasın’ sloganıyla bir Umre Organizasyon anlaşması imzalanmıştır.

 

Umre Organizasyonunda İşbirliği yapılacak olan İkram-Ekrem Turizm sektörde  ilk 4’ncü sırada organizasyon yapan, genel yapısı itibariyle Sendikamızın ilkeleriyle çatışmayan Kamuoyunda güvenilirliği çok yüksek bir şirkettir.

 

Türk Diyanet Vakıf Sen Yardımlaşma Sandığı İktisadi işletmesi üzerinden yapılacak olan Umre Organizasyonu anılan şirketin hem Türkiye’de ki hem de Saudi Arabistan'daki alt yapısı kullanılarak gerçekleştirecektir.

 Organizasyon tamamen Türk Diyanet Vakıf Sen Yardımlaşma Sandığı İktisadi İşletmesi aracılığıyla yapılacaktır.

 

''İnsanların En Hayırlısı İnsanlara hizmet edendir'' peygamber buyruğunu kendine ilke olarak benimsemiş olan Türkiye Kamu-sen ve Türk Diyanet Vakıf Sen   Yardımlaşma Sandığı İktisadi İşletmesinin bu alanda bir yapacağı hizmet büyük bir boşluğu da dolduracaktır.

 

Teşkilatımız mensuplarına, üyelerimize ve vatandaşlarımıza bu alanda  öncelikle Türk Diyanet Vakıf Sen Yardımlaşma Sandığı İktisadi işletmesi Organizesiyle  kutsal beldeleri bir ibadet şuuru içinde tecrübeli rehberlerle ziyaret ettirmek ve onlara Allah cc misafiri olarak  hizmet etmek genel prensip olacaktır.

 

Kenan AK

Türk Diyanet Vakıf Sen 

Yardımlaşma Sandık Başkanı

 


<<< Geri / İleri >>>