Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Türk İmar Sen YÖNETİM KURULU

Salih DEMİR

Genel Başkan

1962 Yılında Trabzon’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini bitirdikten sonra 1984 yılında KTÜ Jeodezi ve Fotogrametri MühendisliğiBölümünden mezun oldu. Harita mühendisi olarak görev yaptı.

Aynı yıl ETİBANK madencilik sektöründe ( Elazığ, Alacakaya) göreve başladı. 1989 yılında Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne naklen tayin oldu. Genel Müdürlükten Trabzon Kadastro Müdürlüğüne tayin olana kadar 18 ay Almanya Berlin’de ileri katoğrafya eğitimi aldı. Türk Büro-Sen Şube Başkanlığı görevini yaptı.

1997 yılı kasım ayında Trabzon Kadastro Müdürlüğüne Kontrol mühendisi olarak tayin oldu. İki dönem Harita Mühendisleri Odası Trabzon Şubesinde Yazman ve 2. Başkan olarak görev yaptı. Türk İmar-Sen Trabzon şubesinin çeşitli kademelerinde görev aldıktan sonra şubenin 4. Olağan Genel kurulu ile Şube Başkanlığı görevine  seçildi. Türk İmar-Sen'in 5. Olağan Genel Kurulunda Genel Başkan Yardımcılığına seçilen Demir, 6. Olağan Genel Kurulda ise Genel Başkanlık görevine seçildi. 21-22 Nisan 2018 tarihlerinden gerçekleştirilen Türkiye Kamu-Sen 6. Olağan Genel Kurulunda Sosyal İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Demir

Evli ve 1 çocuk babasıdır. İyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.


Etem Yaşar Yılmaz

Genel Başkan Yardımcısı

1965 yılında Erzurum Olur ilçesi Boğazgören köyünde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Olur’da tamamladı. 1998 yılında Ahmet Yesevi Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldu.

1988 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nda memuriyete başladı. 2000 yılından itibaren ise memuriyet hayatına İlbank AŞ’de devam etmektedir.

1992 yılından itibaren Türk Büro-Sen ve Türk İmar-Sen şubelerinin yönetim kurullarında görev yaparak son olarak Türk İmar-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkanı olarak görev yaptı.  Türk İmar-Sen 5. Olağan Genel Kurulunda 1. sıra yedek yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 2016'da Türk İmar-Sen Genel Başkan Yardımcısı olarak görevine başladı. 6. Olağan Genel Kurulda yeniden Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Yılmaz evli ve 1 çocuk babasıdır.


Ali Rıza GÜL

Genel Başkan Yardımcısı

1965 yılında Mersin’in Silifke İlçesi Seyidili Köyünde doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Mersin Erdemli İlçesinde tamamladı.

Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler bölümünden mezun oldu.

1992 yılında Karayolları 5. Bölge Müdürlüğü Mersin’de memuriyet hayatına başladı.

1992 yılından itibaren Türk İmar-Sen Mersin şubesinin değişik kademelerinde görev aldı. Yönetim kurulu üyeliği yaptı. 2013-2018 yılları arasında Türk İmar-Sen Mersin Şube Başkanlığı görevini yürüttü. Türk İmar-Sen 6. Olağan Genel Kurulunda Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçildi. Evli ve 3 çocuk babasıdır.