TEŞKİLATIMIZA VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER

TEŞKİLATIMIZA VE ÜYELERİMİZE TEŞEKKÜRLER
Türk İmar-Sen olarak 2019 yılı yetki dönemini geride bıraktık. Kurumlarda sendikal rebaket yerine baskı, mobbing ve ayrımcılık gibi bir düzenin sürdürüldüğü, makam gücüyle çalışanların sendikal tercihlerine zorla ipotek konulmaya çalışıldığı bir düzende herşeye rağmen üye sayımızı arttırarak 6048 üyeye ulaştık.
Her bir üyelikte emek, alın teri ve verilen şerefli bir mücadele olduğu için bu yükseliş bizim için çok kıymetlidir, özeldir. 
 
Teşkilatımızın tüm mensuplarının bu dönemdeki çalışmaları bizim için gurur kaynağıdır ve herşeyden daha değerlidir. 
 
Bu gururu yaşatan başta Şube Başkanlarımız, Şube Yöneticilerimiz ve İş Yeri Temsilcilerimiz olmak üzere sahada emek veren tüm teşkilat mensuplarımıza  ve ailemizde yer alarak haklı mücadelemize katkı sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederiz.
 
İnnadığımız değerler ve ilkelerimizle, haklı davamızda hiç durmadan ilerlemeye devam edeceğiz. Gayemiz her zaman Türk İmar-Sen bayrağını daha yüksek zirvelere dikmek olacaktır. 
 
Bu temenni ile ailemizde yer alarak bize güç veren tüm üyelerimize bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyor, 2019 yılı yetki döneminde vermiş oldukları mücadeleden dolayı tüm teşkilatımızı tebrik ediyoruz. 
TÜRK İMAR-SEN
GENEL MERKEZİ