TEŞEKKÜR VE TAKDİR

15 Mayıs 2022 tarihi itibariyle aldığımız neticeye göre 2885 yeni üyemizle beraber geçen yıla göre üye sayımızı C,93 oranında arttırarak, iman ve hakikat birliği ile yolumuza devam ediyoruz. Görevde liyakati ve devlete sadakati esas alan, 9452 üyemizi selamlamaktan onur duyuyoruz. Sendikalar arasında genel yetkili sendika dahil olmak üzere üye artışı bakımından iki katı fark atmaktan onur duyuyoruz.

Bir yetki dönemini daha tamamladık. Zorlu bir süreç olan yetki dönemi bize göstermiştir ki; hür iradenin ve milli tercihin yegane adresi Türk İmar-Sen’dir. Hepimiz; hür iradenin, devlete sadakat, millete hizmet noktasında duruşu ile  milletimizin gönlünde yer etmiş, Türk İmar-Sen’li olmakla iftihar etmekteyiz.


Sendikal faaliyet sahamızda yer alan kurum çalışanı arkadaşlarımızı bir bütün olarak görmek, ihtiyaçlarına ve önceliklerine duyarlı olmak, çalışma hayatının gelişimine katkı sağlamak ve karşılaşılabilecek sorunlara etkili çözümler üretmek felsefesiyle kurum ve çalışan arasında kurduğumuz yürek bağı ve samimiyet her şeyden önemlidir. Bu samimiyet her biri birbirinden değerli kurumlarımızın çalışanlarının teveccühü ile karşılık bulmuş, sendika adına ilkeli dik duruşun yegane adresinin Türk İmar-Sen olduğu bir kez daha tescillenmiştir.


Bu inançla; 15 Mayıs 2022 tarihi itibariyle aldığımız neticeye göre 2885 yeni üyemizle beraber geçen yıla göre üye sayımızı C,93 oranında arttırarak, iman ve hakikat birliği ile yolumuza devam ediyoruz. Görevde liyakati ve devlete sadakati esas alan, 9452 üyemizi selamlamaktan onur duyuyoruz. Sendikalar arasında genel yetkili sendika dahil olmak üzere üye artışı bakımından iki katı fark atmaktan onur duyuyoruz.


Bozguncu değiliz, kırıcı olmadık. Sorunlar ve sıkıntılar karşısında çözümü kolaylaştıracak yaklaşımlarla konulara müdahil olmak tercihimizdir; tüm sahada dürüst, ilkeli ve kararlı davranmak şiarımızdır.


Her türlü makam, mevkii ve statü baskılarına, gayriahlâkî tekliflere, telkinlere ve önerilere rağmen sendikal tercihini Türk memurunun en sağlam kalesi olan Türk İmar-Sen’den yana kullanan, samimiyetle bu kararının arkasında duran bütün Şube Başkanlarımızı, Temsilcilerimizi, üye arkadaşlarımızı tebrik ediyor, kutlu sendikal mücadelemizde özveri ile görev yapan tüm teşkilatlarımızı, gönlü Türk İmar-Sen sevgisi ile çarpan ve bu yolda emek sarf eden gönül erlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.


Hür İrade, Millî Tercih… Yaşasın Türk İmar-Sen!

Kampanyalar